Hernö Gin

Hernö Gin on Euroopas kõige enim auhinnatud džinn.

Hernö Gin Distillery on esimene džinni destileerimiskoda Rootsis, mis asutati 2011 aastal Jon Hillgreni poolt. Maailmatasemel Hernö Gin valmistatakse puhtast, orgaanilisest toorainest käsitööna.

Hernö Gin võitis Global Spirits Masters 2020 võistlusel „Gin Grand Master“ tiitli ning seda juba neljandat korda! 

Hernö Gin on alates 2013. aastast võitnud „The Gin Master“ võistlustelt kokku 34 „Master“, 4 "Gin Grand Master" ja 2 "Taste Master" tiitlit.

Hernö Gin on Euroopas kõige enim auhinnatud džinn. 2013-2021 aastatel on võitnud Hernö Gin maailma parima džinni tiitli, maailma parima London Dry tüüpi džinni tiitli, maailma parim Gin&Tonic tiitli, aasta džinnitootja tiitlid. Hernö Gin on saavutanud maailma suurimatelt võistlustelt üle 90 medali.

Hernö džinnid Eestis

Hernö London Dry Gin

Hernö London Dry Gin on valmistatud kaheksast hoolikalt valitud orgaanilisest ürdist, mille tulemuseks on on ümar, pehme ja kuiv London Dry tüüpi džinn.  Hernö London Dry Gin’i aroomis on tunda džinnile iseloomulikke noote -  kadakamarju, tsitruseliste värskust ja lillelisust. Maitselt ümar ja veidi õline -  koriandri vürtsikus, sidrunikoore värskus ning mahe vanilje magusus. Järelmaitses karge kadakas, tsitruselised ja väheke musta pipart.

Hernö Old Tom Gin

Hernö Old Tom Gin on valmistatud kaheksast hoolikalt valitud orgaanilisest ürdist, millest angervaksa on ekstra suurem kogus. Angervaks annab tootele mesisut ning lisatakse ka suhrut nagu Old Tom tüüpi džinnile kohane. Aroom on täidlane ja veidi puidune. Maitselt kerge, mesine ning ürdine. Järelmaitses õite magusus koos puitunud vürtsi ja kauakestva kadakaga. Hernö Old Tom Gin on ideaalne Tom Collins kokteili koostisosa.

Hernö Old Tom Gin võitis "Gin and Tonic Trophy 2020" medali, vaata rohkem SIIT.

Hernö Pink BTL Gin

Hernö Pink BTL Gin on orgaaniline London Dry džinn, mis ei sisalda kunstlikke lõhna- ja maitseaineid ega suhkrut.  Hernö Pink BTL Gin koosneb kaheksast orgaanilisest komponendist, kus enim domineerib kadakamari. Erilise lillelise nüansi lisavad maasikad ning roosi kroonlehed.  Hernö Pink BTL Gin on suurepärane kokteilide koostisosa.

Hernö Pink

Toggle Nav