BY. OTT

Roosa vein, milles magusad vürtsid ja marjasus harmoneeruvad tsitruse värskusega.
Aasia Road
Aasia Road
Kala Mereannid
Kala Mereannid

Marcel Ott alustas veinitootmist Provences aastal 1896, just pärast Phylloxera kriisi. Ta võttis kasutusele tolle aja kohta moodsad tehnoloogiad ja iidsed viinamarjasordid. Täna, 120 aastat hiljem teevad Christian ja Jean-François Ott kolmes veinimajas -  Château de Selle, Clos Mireille ja Château Romassan veini sama põhimõttega.
Sajandiga on Domaines Ottist saanud piirkonna üks kõige hinnatum tootja. Aastal 2004 ühinesid nad Louis Roederer-i grupiga, et tutvustada oma veine laiemale maailmale. 
BY. OTT veini toodetakse Château de Selle veinimõisa uuemas tootmisosas, kus osa tiimist ja veinitootmisest on ainult selle toote tootmisele pühendunud. Eesmärgiks toota tõeliselt elegantne Provence Rose, mis esindaks Domianes Ott veine ka jaekaubanduses ja veinipoodides, kuhu kallimad mõisaveinid ei jõua. Veinide valmistamiseks viinamarjad on pärit Domaines Otti omandusse kuuluvatest veinimõisatest Clos Mireille, Chateau de Selle ja Chateau Romassan. Kasutatakse vaid piirkonnale omaseid viinamarjasorte, millest valmistatakse vein Domaines Ott’i veinimeistrite poolt. Rakendatakse Domaines Ott’ile omaseid traditsioonilisi veinivalmistamise meetodeid, veinide lõplik "assamblage" ja seejärel villimine toimub alati Chateau De Selle mõisas.

Maitseomadused ja aroom

Aroomis tajuda valge virsik, mango ja granadill, küpsed vaarikad. Maitses marjasus, tsitruseline värskus, magusad vürtsid.

Serveerimissoovitus 

Grillitud kaladega, idamaiste vürtsikate roogadega, sushi. 
Serveerida 10°C juures.

Tootekirjeldus
Tüüp
Roosa vein
Alkoholisisaldus
13,5 %
Tootja
Domaines Ott, Château de Selle
Maa
Prantsusmaa
Viinamarjasort
60% Grenache, 25% Cinsault, 5% Mourvedre, 10% Syrah
Pakendi maht
0,75 l
Pakendiliik
Pudel
Oled lisanud selle oma soovinimekirja

Tere tulemast joogikultuuri lehele!

Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane.

JAH

Sait kasutab küpsiseid, et jälgida teie seadeid ja statistikat. Loe edasi