Veinid

Tooted

Artiklid

 • Sommeljee valik 2017

  Tarvo Sarapuu on veinimaailmas olnud aastast 2006, olles töötanud parimates restoranides nii Eestis kui Soomes. Aastal 2009 omandas ta Eesti Sommeljeede Erakoolis Sommeljee taseme ning Eesti Parima Sommeljee konkursilt tuli Tarvo tagasi kõrge kolmanda kohaga. Tema kogemusele tuginedes oleme toonud Sinuni säravaimad pärlid meie veinivalikust – väärt kaaslased igasse hetke ja igale sündmusele.
 • Veinide liigid

  Miks sisaldab punane vein tanniine, kuid valge vein mitte? Kuidas tekib roosa vein? Erinevad veinitüübid on punane, valge ja roosa vein, vahuvein ja šampus ning dessertveinid.
 • Tarapaca

  Tšiilit peetakse unikaalseks veinitootmispiirkonnaks tänu oma isoleeritud asendile Vaikse ookeani ja Andide mäeaheliku vahel, mis pakub viinapuude kasvatamiseks suurepäraseid klimaatilisi tingimusi.
 • Chill Out

  Chill Out hetked on hetked täis naudingut. Mõnusad hetked, mil lülitad end välja argistest asjadest ja veedad aega koos lähedaste ja sõpradega. Räägime kõigest, mis elu mõnusaks teeb – puhkamisest, toredatest üritustest, toidust ja loomulikult Chill Out veinidest.
 • Mis on joogikultuur keskkond?

  Joogikultuur on koht, kust tasub otsida informatsiooni nii jookide kui ka nende segamise kohta. Iga söögiga on kaasas joogisoovitus ja vastupidi. Soovime olla tõeliselt praktiliseks ja inspireerivaks kaaslaseks kõigile, kes tunnevad huvi joogikultuuri vastu selle kõige paremas mõttes.
 • Masi

  Masi veinikelder kuulub ajaloolisse Valpolicella Classico DOC veinipiirkonda Põhja-Itaalias. Masi veinide valmistamisel jälgitakse personaalsust ja piirkonnale omast autentsust.
Oled lisanud selle oma soovinimekirja

Tere tulemast joogikultuuri lehele!

Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane.

JAH

Sait kasutab küpsiseid, et jälgida teie seadeid ja statistikat. Loe edasi