Saaremaa Vodka 25 juubel

Saaremaa Vodka tähistab 25 aasta juubelit!

Saaremaa Vodka tormilise veerandsajandi täitumise tähistamiseks lõime käed illustraatori Britt Samosoniga. Koostöös sündis saaremaine pidulik erietikett.

Inspireeritud Saaremaa loodusest. Juba veerand sajandit.

Saaremaa Vodkat on juba veerand sajandit inspireerinud Saaremaa ja selle puhas loodus. Seetõttu kerkis juubeli etiketi loomisel silme ette just kunstniku Britt Samosoni looming oma looduslähedase käekirjaga. Illustraatorina on Britil ainuomane oskus minna sügavuti ja anda edasi seda Saaremaale omast miskit, mida sõnadesse panna ei saa.

Saaremaa joonistus

Saaremaa on mulle alati näinud erilise kohana. Väiksena ei saanud aru, kuidas see maa on samuti tavaline Eesti, kui sinna peab üle vee minema. Sellepärast oli Saaremaale minnes natuke välismaa tunne. Siiani on see selline koht, kuhu jõudes ei kummita argipäev, vaid viibid terve aeg mönusas puhkusemeeleolu pilvekeses.Britt Samoson 

Limiteeritud koguses toodetud erietiketi keskseks elemendiks on Saaremaa ürgne hing – tormituules tantsiv meri, mida vaadates on raske mitte kuulda merekohina taustal Saaremaa valsi lummavat kõla. Mässuliste lainete täielikus meelevallas on näha purjekat, mis on kõik need tormised aastad sama järjekindlalt seilanud nagu Saaremaa Vodka. Purjekale näitab taamalt teed Kiipsaare tuletorn, mis iga uue lainega annab endast tükikese merele, nagu põline Saaremaa kalamees on juba aastasadu järjekindlalt ohverdanud merele tilga kangemat. Kogu selle lummava mängu tunnistajateks on graatsilised hõbekajakad, kes kannavad merekohina saatel Saaremaa Vodka kanget lugu põlvest põlve edasi.

Loodud tähistamiseks

Armastatud kvaliteetviin sobib oma silmapaistva juubeli erietiketiga ideaalselt peolauale, et tähistada erilisi hetki ja sündmusi. Samuti on see suurepärane kodumaine kingitus ja meene.

Saaremaa Anniversary Edition

13
11
11
11
11
11
11
11
11
11
11
11
11
11
Toggle Nav