Saaremaa auhinnatud tooted
Saaremaa auhinnatud tooted

Saaremaa pälvis mitmeid medaleid IWSC ja Spirits Business võistlustel!

Saaremaa Gin ning Saaremaa Vodka hinnati rahvusvahelistel alkoholi hindamise võistlustel mitmete kuld- ja hõbemedalite vääriliselt. 

IWSC ja Spirits Business konkursid põhinevad rangel ja sõltumatul pimemaitsemise hindamisprotsessil. Maailma juhtivad kangete alkohoolsete jookide tootjad tunnustavad nimetatud konkursside auhindu kui rahvusvahelise kvaliteedi standardit.

Saaremaa Vodka IWSC hõbemedalid

Saaremaa Vodka on premium-klassi viin, mis on valmistatud puhtast toorainest ning ilma lisaaineteta, mille tootmisprotsess on allutatud rangele kvaliteedikontrollile. Saaremaa valmistamisel kasutatakse keskkonnasäästlikult toodetud piiritust, erakordselt puhast toorainet ja hõbefiltreerimist.

Saaremaa Gin´i kuld- ja hõbemedalid

Saaremaa Gin on klassikaline destilleeritud dry gin, milles on kasutatud hoolega valitud puhtaid koostisosi. Tõeliselt saaremaise hingamise annavad džinnile saare metsikute kadakate marjad, mis kannavad endas sadade aastate jooksul kogunenud kangust ja vägevust.

Saaremaa IWSC ja Spirits Business medalid:

Saaremaa Mild
Saaremaa Mild Vodka IWSC hõbemedal!
Saaremaa Mild Vodka on pehme, puuviljase ja puhta maitsega viin. Loodud neile, kes peavad lugu pehmema ja mahedama maitsega viinast.
Saaremaa Unfiltered Vodka
Saaremaa Unfiltered Vodka IWSC hõbemedal!
Saaremaa Unfiltered Vodka on ülipuhtast toorainest villitud algupärane viin, mis on valmistatud tänapäevaseid filtreerimistehnikaid kasutamata. Nagu vanasti.
Saaremaa CUR Gin
Saaremaa CUR Gin "Gin Masters" kuldmedal!
Saaremaa Kurgi & Ingveri džinn on värske pot still meetodil valmistatud džinn, mille erakordset maitset iseloomustab kurgi värskus ja kergelt vürtsikas ingver.
Saaremaa RHU Gin
Saaremaa RHU Gin "Gin Masters" hõbedal!
Saaremaa Rabarberi džinn on aromaatne ja värske pot still meetodil valmistatud džinn, mille erakordses maitses on täiuslikus tasakaalus kadakamarjade kargus ja rabarberi mahlakus.
 Saaremaa ORE Gin
Saaremaa ORE Gin "Gin Masters" hõbedal!
Saaremaa aromaatne ja apelsinine apelsinidžinn on valmistatud pot still meetodil. Džinni rikkalikus maitses täiustavad kadakamarjade kargust küpsed apelsinid ning kergelt värske noodi lisab sidrunikoor.
Oled lisanud selle oma soovinimekirja

Tere tulemast joogikultuuri lehele!

Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane.

JAH

Sait kasutab küpsiseid, et jälgida teie seadeid ja statistikat. Loe edasi