Saaremaa Gin
Saaremaa Gin

Saaremaa Gin

Saaremaa Gin on karge kui hommikupäikeses sillerdav vihm. Ei midagi keerulist. Lihtsalt kristallselge põhjavesi ning saaremaiselt metsikute kadakate ja värskete ürtide aroomid.

Saaremaa Gin on tüübilt klassikaline destilleeritud dry gin. Tänu unikaalses retseptis kasutatud Saaremaa metsikutele kadakamarjadele võib seda pidada aga omamoodi kummarduseks hoopis põhjamaisele džinnikultuurile.

Saaremaa Gini puhas koostis

Saaremaa Ginis on kasutatud hoolega valitud puhtaid koostisosi - erakordselt kõrge kvaliteediga teraviljapiiritust, millele lisavad džinnile omast hõrku ja karget maitset lisaks kadakamarjadele ka angeelikajuur, koriander ning erinevad looduslikud ürdid.

Tõeliselt saaremaise hingamise annavad džinnile saare metsikute kadakate marjad, mis kannavad endas sadade aastate jooksul kogunenud kangust ja vägevust.

 Pot still meetod

Kadakamarjad ja erinevad ürdid destilleeritakse pot still meetodil ning saadud destillaadid segatakse vastavalt unikaalsele retseptile, mille tulemusel saadakse meeldivalt aromaatne ja karge džinn.

Saaremaise väega kuivas džinnis annab karge põhitooni jõuline kadakas, maitserikkust lisavad värske koriander ning tsitruselised nüansid.

Saaremaa Gin on jook heasse seltskonda, õigel ajal ja õiges kohas. See on nauditav otse külmast pitsist ja sobib suurepäraselt ka värsketesse kokteilidesse segatuna.

 

Saaremaa Gin Rabarber
Saaremaa Gin Rabarber
”Eesti Parim Alkohoolne Jook 2020” tiitliga pärjatud Saaremaa Rabarberi Gin on aromaatne ja värske pot still meetodil valmistatud džinn. RHU Gini erakordses maitses on heas tasakaalus kadakamarjade kargus ja rabarberi mahlakus.
Saaremaa CUR Gin
Saaremaa CUR Gin
Saaremaa Kurgi & Ingveri džinn on värske pot still meetodil valmistatud džinn, mille erakordset maitset iseloomustab kurgi värskus ja kergelt vürtsikas ingver.
 Saaremaa ORE Gin
Saaremaa ORE Gin
Saaremaa ORE apelsini džinn on rikkaliku karakteriga puuviljane džinn, milles kadakamarjade kargust täiustavad küpsed apelsinid ning värskust lisab sidrunikoor
Saaremaa G&T
Saaremaa G&T valmiskokteilid
Saaremaa G&T tootesari koosneb kolmest ideaalselt segatud G&T kokteilist, mis on inspireeritud Saaremaa populaarsete maitsedžinnide signatuur kokteilidest.
Oled lisanud selle oma soovinimekirja

Tere tulemast joogikultuuri lehele!

Kinnitan, et olen vähemalt 18 aastane.

JAH

Sait kasutab küpsiseid, et jälgida teie seadeid ja statistikat. Loe edasi